Головна » 2015 » Грудень » 01

Виховна година в 3 класі    «Моя країна – рідна Україна»
Сьогодні державі необхідно, щоб всі діти виросли національно свідомими громадянами. І тому на виховних та класних годинах спрямовую роботу на поглиблення знань учнів про Україну, про свій рідний край, розуміння своєї причетності до подій , що відбуваються в країні, поглиблення знань про державні та народні символи, виховання почуття гордості за свою державу, мову та людей поруч з якими живемо.
На виховній годині «Моя країна – рідна Україна» учні ще раз помандрували просторами своєї країни.
Під час першої зупинки «Юні ерудити» було проведено вікторину «Люби, вивчай свій рідний край» та конкурс у розв’язанні ребусів і кросвордів .
На інших зупинках цієї подорожі діти ще раз  пригадали державні та народні  символи України.
Виховання патріотизму немислиме без формування любові до рідного слова. Тому під час зу ... Читати далі »

Переглядів: 297 | Додав: Alex_Holden | Дата: 01.12.2015 | Коментарі (0)