Зарахування учнів до навчального закладу

 

Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється за наказом директора на підставі особистої заяви (для неповнолітніх – заяви батьків або осіб, які їх замінюють) або направлень відповідних органів управління освітою, а також свідоцтва про народження (копії), медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу). До дошкільного навчального закладу зараховуються діти за заявою батьків або осіб, які їх замінюють.

У разі потреби учень може перейти протягом будь-якого року навчання до іншого навчального закладу. Переведення учнів до іншого навчального закладу здійснюється відповідно до Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України № 646 від 12 квітня 2000 року (п. 14).

Про результати роботи навчального закладу

за 2017/18 навчальний рік та основні завдання

на 2018/19 навчальний рік

 

Протягом 2017\18 навчального року роботу колективу Благодатненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів– дошкільний навчальний заклад» спрямовано на виконання Конституції України, Закону України «Про загальну середню освіту», статуту навчального закладу. Національної доктрини розвитку освіти, інших нормативно-правових документів в галузі освіти

На кінець 2017/18 навчального року в закладі нараховувалось 70 учнів шкільного підрозділу та 15 вихованців дошкільного підрозділу, з них 61 учень був оцінений:

високий рівень –3 учні, що складає 6%

достатній рівень – 26 учні –43%

середній рівень –28 учні46% ,

низький рівень –4 учні-6%

Рівень навченості учнів по школі 50%,що є вище минулорічного показника на 2 %

З метою забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти здійснюється підвіз учнів до закладу з села Тимофіївка, яке знаходиться від закладу освіти на відстані 10 кілометрів та села Балашово відповідно 7 кілометрів. Всі учні, які проживають на території обслуговування школи охопленні навчанням.

Педагогічний колектив працює за навчальним планом навчального закладу, з якого інваріативна частина виконується в повному обсязі. Із варіативної складової використано години для поглибленого вивчення української мови у 8 класі (0,5 год). За наслідками перевірки навчального процесу в закладі, відвідані уроки, проведені семестрові та річні контрольні роботи. Кращі знання показали учні 2-4 класів. Вчителі початкових класів домагаються успішних результатів за рахунок використання різноманітних форм організації навчального процесу, активізації пізнавальної діяльності учнів, добирають активні методи навчання, удосконалюють форми і методи перевірки знань, продумують зміст і обсяг домашніх завдань, уникаючи перевантаження учнів, підтримують постійний зв'язок з батьками, працюють додатково з дітьми, тримають в полі зору кожну дитину, заохочуючи її, допомагають повірити у свої здібності і сприяють їх розвитку.

В школі працюють три методичні об’єднання: вчителі гуманітарного циклу (кер. Мовчан Т.А.) природничо- математичного (кер. Щербаков В.С.) початкових класів (кер. Сапунова Л.А.). Робота методичних об’єднань передбачає відпрацювання питань, що випливають з проблеми, над якою працює педагогічний колектив: «Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі».

Вчителі закладу працюють над впровадженням інноваційних та проектних технологій, зокрема з опорою на знання з багатьох предметів та зближення однорідних предметів. В практиці роботи Лисенко Т.М., Сагалюк Н.О, Василенко С.О., Іваненко Н.М., Мовчан Т.А., Кашлюк І.І. застосовуються індивідуальні, групові, колективні форми роботи, творчі завдання, вікторини, бліц-турніри, віршована мозаїка, що вносять елементи нестандартності та сприяють активізації пізнавальної діяльності учнів. На уроках цих вчителів постійно урізноманітнюються форми і методи роботи, використовуються види вправ залежно від рівня розвитку дітей, які розвивають в учнів навички комунікативної компетентності.

Моніторингові відстеження рівня навченості з навчальних предметів свідчать про те, що рівень навченості з української літератури, зарубіжної літератури,англійської мови, предметів художньо-естетичного циклу є вище загального шкільного рівня і становить відповідно 62%,57%,51%,56%,70 %. Вчителі Василенко С.О., Сагалюк Н.О., Мовчан Т.А., Петров Ю.О., Іваненко Н.М. широко використовують у свій роботі диференційований підхід у викладанні предметів відповідно до індивідуальних особливостей учнів. Значну увагу вчителі приділяють монологічному мовленню учнів, працюють над розвитком правильного укоригованого мовлення. Вчителями підбирається цікавий матеріал, відповідно до вікових особливостей учнів, використовуються творчі пізнавальні завдання, тестування, моделювання ситуацій та їх розв’язування.

Ведеться певна робота по підгоотовці учнів до здачі ДПА.

В школі проведено І етап Всеукраїнських шкільних олімпіад з навчальних предметів, конкурс знавців української мови ім. П. .Яцика .Слід відзначити підготовку учнів до ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін вчителя української мови та літератури Сагалюк Н.О.,англійської мови Мовчан Т.А., математики Щербакова В.С. учні яких посіли призові місця в конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, мовно- літературному конкурсі ім.Т.Шевченка, призові місця в ІІ етапі Всеукра їнських олімпіад з української мови , англійської мови, математики..

Слід зазначити що за результатами роботи зі здібними та обдарованими учнями на районному рівні наша школа посіла ІІІ рейтингове місце

Виховний процес у навальному закладі здійснюється в процесі урочної позаурочної та позашкільної роботи з учнями.

Педагогічні та учнівські колективи школи працюють над реалізацією виховної проблеми «Виховання патріотизму, політичної культури, національної самосвідомості, правосвідомості у соціокультурному просторі »

Робота по реалізації проблеми планується за тематичними місячниками. Планування по місячниках спирається на основні завдання школи, передбачає систему практичного вибору та творчого пошуку кожного педагога та учня. Використовуються різноманітні форми і види позакласної роботи, бесіди, зустрічі, екскурсії, конференції і години спілкування, виставки, конкурси.

Головна увага приділялась формуванню громадянина – патріота України, створено умови для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів, виховання громадянина з демократичним світоглядом і культурою виховання в учнів свідомого ставлення до свого здоров’я, формування належних гігієнічних навичок і засад здорового способу життя, осмислення та розуміння учнями моральних цінностей, виховання морально-етичних норм життя.

Учні школи приймали участь у районних та обласних акціях, конкурсах: команда Благодатненського НВК нагороджена грамотою за зайняте те ІІІ місце в районних змаганнях з краєзнавства та І з спортивного орієнтування, нагороджена за активну участь у Всеукраїнській та обласній еколого-натуралістичних акціях у 2017/18 навчальному році.

Учениця 2 класу Міркевич Вероніка зайняла І місце у обласному огляді-конкурсі «Таврійський барво грай» (у номінації «Художнє читання»), І місце у міжнародному конкурсі «Скадовськ скликає друзів»

Учениця 7 класу рябова Катерина зайняла ІІ місце у обласному конкурсі юних фотоаматорів «Память»

Учениця 7 класу Тумченок Дарина зайняла І місце у районном у конкурсі «Декоративно прикладного та ужиткового мистецтва»

Учениця 7 класу Тумченок Дарина отримала грамоту та цінний подарунок під час участі у районному конкурсі «Таврійська Красуня» (у номінації «Міс - Господарочка»)

У районному конкурсі малюнку, приурочений 32-й річниці Чорнобильської катастрофи перемогу отримали Друщенко Людмила.

Під час проведення обласної екологічної акції «Парад квітів біля школи»учні 7 класу (керівник Щербаков В.С.) отримали І місце, учні 6 класу отримали ІІІ місце за участь у обласній акції «Найстарші дерева України».

Для формування всебічного розвитку учнів, творчої особистості, урахування інтересів та здібностей учнів в школі працює гурток з народознавства «Берегиня» та позашкільний гурток «Загальна фізична підготовка» до яких залучено36 учнів. До роботи в гуртках залучені учні, які потребують педагогічної уваги та діти пільгових категорій.

У жовтні-вересні проведено рейд-огляд утримання та виховання учнів різних категорій сімей. У результаті рейду складено соціальний портрет школи. На шкільному обліку перебуває: 9 багатодітних сімей 1 сім’я в якій проживає і виховуються діти-сироти.

Дирекцією школи ведеться робота по запобіганню дитячої бездоглядності та запобіганню правопорушень. Здійснювалися громадські огляди де залучалися батьки та представники громадськості.

Щорічно проводиться медичний огляд дітей та працівників школи.

З метою попередження дитячого травматизму в школі проводяться тижні безпеки, ведуться інструктажі з техніки безпеки та пожежної безпеки, ведеться інша профілактична робота. Як наслідок за 2017\18 навчальний рік випадки виробничого травматизму серед учнів та працівників школи відсутні.

Налагоджено роботу з органами місцевого самоврядування сільськими радами підтримка школи: виділялися кошти на оздоровлення ( 6 тисяч на поїздки) та 54 учні пришкільного табору «Друзі» мали можливість харчуватися безкоштовно, здійснюється безкоштовне харчування учнів школи.

Проте потребує подальшого вдосконалення робота педагогічних працівників зі здібними учнями (хоча у цьому році є в цьому питанні позитивні зрушення), недостатня робота по впровадженню і вдосконаленню сучасних освітніх технологій, потребує удосконалення у впровадженні в їх роботу інтерактивних форм і методів, проектних технологій, особистісно- зорієнтованого підходу у роботі зі здібними і обдарованими учнями.

Педагогу-організатору, класним керівникам приділяти більше уваги залученню учнів до роботи по обласних та Всеукраїнських конкурсах, акціях, операціях.

 

 

Директор Благодатненського НВК Ю.О.

 

 

 

 

ІВАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

 

29 березня 2018 року № 47

 

Про закріплення території

за закладами загальної середньої освіти

 

 

Відповідно до Порядку ведення обліку дітей шкільного вік та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684,

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Організувати ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають в межах селища і сіл Іванівської селищної ради шляхом створення та постійного оновлення реєстру даних про них (на кожний рік народження окремо) (далі – реєстр).
  2. Визначити відповідальним за створення та постійне оновлення реєстру відділ освіти виконкому Іванівської селищної ради.
  3. Закріпити території:
    1. За філією Іванівської гімназії (опорний заклад) освітнього округу «Іванівська загальноосвітня школа І ступеня»:
  • вулиця Пушкіна;
  • вулиця Вишнева;
  • вулиця Українська з № 1 по № 99, з № 4 по № 76;
  • вулиця Іванівська з №1 по № 57, з № 6 по № 32;
  • вулиця Соборна;
  • вулиця Таврійська;
  • вулиця імені Кібенка;
  • вулиця Дружби з № 3 по № 67, з № 4 по № 68;
  • вулиця Миру;
  • вулиця Івано-Франківська;
  • вулиця Степова;

 

 

 

  • вулиця Горького;
  • територія с.Шотівка, с.Веселівка, с.Новомиколаївка, с.Першотравневе;
  • територія с.Балашово, с.Новосеменівка, с.Українське, с. Воскресенка та с.Нововасилівка (за запитами батьків).
    1. За Іванівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №2:
  • вулиця Шевченка;
  • вулиця Садова;
  • вулиця Польова;
  • вулиця Молодіжна;
  • вулиця Дружби з № 69 по № 115, з № 70 по № 192;
  • вулиця Іванівська з № 59 по № 175, з № 34 по № 202;
  • вулиця Українська з № 101 по № 175;
  • територія с.Шотівка, с.Веселівка, с.Новомиколаївка, с.Балашово, с.Новосеменівка, с.Українське, с. Воскресенка та с.Нововасилівка (за запитами батьків).
    1. За Воскресенською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів – територію с.Воскресенка та с.Михайлівка.
    2. За Новосеменівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів – територію с.Новосеменівка, с.Українське, с.Мартівка та с.Зелений гай.
    3. За Нововасилівським навчально-виховним комплексом «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» – територію с.Нововасилівка.
    4. За Благодатненський навчально-виховним комплексом «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» – територію с.Благодатне, с.Балашово, с.Тимофіївка, с.Квіткове.
    5. За Трохимівським навчально-виховним комплексом «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» – територію с.Трохимівка, с.Захарівка, с.Щасливе та с.Новодмитрівка 1.

 

 

Селищний голова В.О.Дебелий