Головна » 2015 » Березень » 26 » шевченківські дні
шевченківські дні
Про проведення конкурсу на краще читання творів Т.Г Шевченка «Поетичний вінок Кобзареві» Навесні, коли тануть сніги І на рясті заграє веселка, Повні сил і живої снаги Ми вшановуємо пам'ять Шевченка. З метою розширення знань учнів про життя і творчість Т. Г. Шевченка, розвитку мислення, творчої уяви, працьовитості, розвитку акторських здібностей в декламуванні віршів, виховання пошани до героїчного минулого, любові до свого народу 10 березня педагогом організатором школи був проведений конкурс серед учнів 5-10 класів на краще читання творів Т.Г.Шевченка. Дмітрюкова Ельвіра (учениця 7 класу) прочитала баладу «Тополя», Федосієнко Владислав (учень 7 класу) декламував вірш «Заповіт», Зайчуковський Артем (учень 5 класу) натхненно прочитав вірш «Мені тринадцятий минало…», а Василенко Вікторія (учениця 5 класу) зачарувала виконанням твору «Садок вишневий коло хати». Учениця 10 класу Борщевська Влада зачитала уривок з поеми Кобзаря «Катерина». Саме в цей день в усіх класах школи було проведено години ознайомлення з творчістю видатного митця української літератури, проведено аналогії між актуальністю творчості Кобзаря в сьогоденні.
Переглядів: 189 | Додав: Alex_Holden | Рейтинг: 0.0/0