Головна » 2015 » Березень » 28 » про патріотизм
про патріотизм
Про проведення години спілкування у 8 класі Благодатненської ЗОШ « Ще не вмерла України і слава, і воля…» З метою формування національної свідомості школярів, поглиблення знань про нашу державу, виховання любові до рідного краю, почуття причетності до подій, які відбуваються в Україні класним керівником 8 класу Лисенко Т.М була проведена година спілкування на тему: «Ще не вмерла України і слава, і воля…». Під час якої учні з’ясували що саме в цей час Україна потребує молодечого запалу, їхньої енергії. Зробили висновок про те, що молоде покоління нашої держави повинне цінувати та берегти суверенність країни. Учні усвідомили, що хоча вони й школярі, але вже й громадяни, які не байдужі до всього, що відбувається в рідній домівці, громаді, Батьківщині. Щоб виявити свою громадянську позицію, учні прийняли участь у флеш-мобі «Коло єднань». Вони утворили спільне коло, виголошуючи гасло: «Моя Батьківщина - то прадідів слава, єдина родина, єдина держава».
Переглядів: 190 | Додав: Alex_Holden | Рейтинг: 0.0/0