Головна » 2016 » Листопад » 30 » голодомор
голодомор

Голодомор став страшною трагедією для українського народу. В історичній літературі немає одностайності щодо причин голодомору 1932 – 1933 років  До Дня пам’яті жертв голодоморів в  Благодатненській ЗОШ І-ІІ ступенів проведені такі заходи:

-         урок пам’яті «Пам'ять про голодні роки»,  присвячений жертвам голодоморів в Україні. Учні дізналися про сумну статистику жертв Голодомору, переглянули відеоролик «Про Голодомор на Україні 1932-1933 років» .

-         виставка художньої літератури «Скорботна пам'ять поколінь», що висвітлює події, пов’язані з голодомором 1932-1933 років в Україні.

-         акцію «Свічка пам’яті», запаливши свічку учні хвилиною мовчання вшанували пам'ять людей, які загинули у роки Голодомору.

Категорія: виховуємо патріотів | Переглядів: 222 | Додав: Alex_Holden | Рейтинг: 0.0/0